A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emra
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12

Emra është produksion shumë i njohur. Në vitin 2008, Produksioni Emra publikojnë albumin "Top Emra 2008 Vol.1".

Në vitin 2008, Produksioni Emra publikojnë albumin "Golden Hits Vol.3: Lotë E Këngë".

Në vitin 2008, Produksioni Emra publikojnë albumin "Golden Hits Vol.5".

Në vitin 2010, Produksioni Emra publikojnë albumin "Top Emra 2010".

Në vitin 2010, Produksioni Emra publikojnë albumin "Albanian Mixtape: Hip Hop Vol. 1".

Në vitin 2010, Produksioni Emra publikojnë albumin "12 Golden Hits".

Në vitin 2010, Produksioni Emra publikojnë albumin "O Sheqer".

Në vitin 2010, Produksioni Emra publikojnë albumin "Bashkimi Kombëtar".

Në vitin 2011, Produksioni Emra publikojnë albumin "Mega Hite 2011".

Në vitin 2012, Produksioni Emra publikojnë albumin "Jetoj Kuq E Zi".

Në vitin 2012, Produksioni Emra publikojnë albumin "Ilaçi Im".

Në vitin 2012, Produksioni Emra publikojnë albumin "Hetet Verore 2012".

Në vitin 2013, Produksioni Emra & Produksioni Lyra publikojnë albumin "Top Emra Dhe Lyra".

Në vitin 2013, Produksioni Emra publikojnë albumin "Kush Don Le Të Feston".

Në vitin 2013, Produksioni Emra publikon albumin "O Zot Faleminderit".

Në vitin 2013, Produksioni Emra publikojnë albumin "Fotografia".

Në vitin 2013, Produksioni Emra publikojnë albumin "Ballë Për Ballë".

Në vitin 2014, Produksioni Emra publikojnë albumin "Ai Plumb".

Në vitin 2015, Produksioni Emra publikojnë albumin "Ju Kam Zemër".

Në vitin 2015, Produksioni Emra publikojnë albumin "Ti Don".

Në vitin 2015, Produksioni Emra publikojnë albumin "Zjarr Në Shi".

Në vitin 2016, Produksioni Emra publikojnë albumin "Kull Be Njeri".

Në vitin 2018, Produksioni Emra publikon albumin "Një Selam".

Në vitin 2018, Produksioni Emra publikojnë albumin "Js Un Ja Ti".

Në vitin 2018, Produksioni Emra publikojnë albumin "Falem".

Në vitin 2019, Produksioni Emra publikojnë albumin "Top Emra".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019