Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Emracom

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Emracom është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Abazi

Pishat

Grupi Labia

Motrat Perteshi

Minatori

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

WNC

Boyat

Tempulli G


Tags: Emracom, Grupi Emracom

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet