Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Emracom - Potpuri 1 (Gezuar 2019)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Sinan Hoxha

Featuring

Meda

Featuring

Sinan Vllasaliu

Featuring

Gili

Featuring

Vjollca Haxhiu

01/12/2018

2018-12-01T17:30:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2019)" kënduar nga Grupi Emracom.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Grupi Emracom i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kaltrina Selimi & Alban Mehmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Nusja jon o ma e mir se krejt e
2x

More dhander qysh ja more ment eo
2x

Un sja mora ja mur perendia
2x

Ne te dyve na bashkoj dashnia o
2x

Nusja jon o ma e mir se krejt e
2x

More dhander qysh ja more ment eo
2x

Un sja mora ja mur perendia
2x

Ne te dyve na bashkoj dashnia o
2x

Para dere na ka bi ni rrush e
2x

Sikur nusja jon nuk eshte kerkushe
2x

Para dere na ka bi qershia
2x

Luni, knoni ju motrat e mija o
2x

N’diaspor o bylbyl o
Atje ish natyra, atje ish natyra o

Atje ishin o bylbyl
O vajzat e mira, o vajzat e mira o
2x

Ne kosov o bylbyl o
Ajte ish natyra, atje ish natyra o

Atje ishin bylbyl o
Oj vazat e mira, oj vajzat e mira o
2x

Kceni qika me dahire
Kemi marr ni nuse t’mire
2x

Kceni gjith let ushtoj mali
Kshtu bon dasem veq shqiptarI
2x

Kceni qika me dahire
Kemi marr ni nuse t’mire
2x

Kceni gjith let ushtoj mali
Kshtu bon dasem veq shqiptarI
2x

Hajde me tupan, hajde me tupan
2x

Nisja tash me def, nisja tash me def
2x

Ani me shoqni, hajde ju knojna me qef
2xMë Shumë Këngë Nga Emracom:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet