Live Video

Grupi Emracom - Potpuri 2 (Gezuar 2019)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/12/2018

2018-12-02T18:30:01

Featuring

Sinan Hoxha

Featuring

Sinan Vllasaliu

Featuring

MedaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2019)" kënduar nga Grupi Emracom.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Grupi Emracom i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Emracom: