Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Emrah K

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Emrah K është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe etno. Më datë 10 Janar 2014, Edison Fazlija publikon videoklipin "Zemren Ty Ta Kisha Dhan", në bashkëpunim me Emrah K. Më datë 30 Gusht 2014, Edison Fazlija & Emrah-K publikojnë videoklipin "Sonte Do Ta Kallim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Artan Xhija

Pajtim Struga

Niku

Viagra

Chika

Agon Nimani

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Burim Kastrati

Alban Emiri

Tags: Emrah K, Emrah, Emrah-K


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet