A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

The Best Of ➡ The Best Of

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


The Best Of

S1:
Ora vjen,me lajmrojn.
Koha per mu?
Dritat ndez,po fillojm
Vendi eshte mbush.
Zemra flet,ky moment,
Nuk kthehet kurre.
Shkallet ngjis per ne skene,
Gati per ju.
Une e di te pelqen,e ndjej.
Esht starti me i mire.
Ajo femer qe dje mungoi,
ka ardh me ket stil.
Une per ty jam ajo
Naten ndrij
Si nje spotlight te ndez

Ref:
Nese me degjon
I feel the party don't stop
Neser jam prap
Ngreji duart ti shoh
Kjo nuk eshte hera pare
Kete nate ti do e kujtosh

S2.
Oooh Yeah
Dhe zemra rreh yeah yeah
The heart bit bit bit
(Feel the bit,hey,cmon girls,u ready? Lets go)
Une e di te pelqen,e ndjej
Esht starti me i mire
Ajo femer qe dje mungoi
Ka ardh me ket stil
Une per ty jam ajo
Naten ndrij
Si nje spotlight te ndez
Yeah Yeah Yeah Ooh

Ref:
Nese me degjon
I feel the party don't stop
Neser jam prap
Ngreji duart ti shoh
Kjo nuk eshte hera pare
Kete nate ti do e kujtosh

bridge:
ate e ndjen,frymemarja vjen me fort
ndihet ne zerin tim,dihet dhe shkaku tij
ne fund ja del,te gjithe ngrihen ne kembe
therrasin emrin tim,per here te pare hyn
the best of

Ngreji duart ti shoh
Kete Nate ti do e kujtosh


The Best Of

The time comes, to announce
Time for me
Lights switch on, here we go
The place is filled
The heart speaks, this moment
Not ever turn
Climb the stairs to the stage
Ready for you
I know you like it, feel
Better is the start
Woman who missed it yesterday
Ket has come with style
For you I am the
ndrij night
As a spotlight to ignite

Ref:
If you hear me
I feel the party do not stop
Tomorrow I am again
Ngreji hands to see
This is not the first time
This night you would remember

S2.
Oooh Yeah
Yeah yeah and heart beats
The heart bit bit bit
(Feel the bit, hey, appreciates girls were ready? Lets go)
I know you like it, feel
Better is the start
Woman who missed it yesterday
Ket has come with style
For you I am the
ndrij night
As a spotlight to ignite
Ooh Yeah Yeah Yeah

Ref:
If you hear me
I feel the party do not stop
Tomorrow I am again
Ngreji hands to see
This is not the first time
This night you would remember

bridge:
He feels breath, comes with hard
I felt in my voice, and know its cause
finally succeeds, we all stand
They speak and my name for the first time enters
the best of

He raised his hands to see
Nate's this you will remember

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019