A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Dua ➡ Quiero

 Shqip ➡  Spanjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Sergiii


Dua

[Intro:]
Kurrë nuk e kisha menduar se një ditë do e shihja veten këtu.
Ashtu sikurse kurrë nuk do ta kisha besuar se çfarë mund të isha në gjendje të beja.
Nëse dy ditë më parë do të më kishe pyetur se a besoja në dashuri, përgjigjia ime do të ishte "Po". Ndërsa tani mendoj se njerëzit janë të aftë të jetojnë në iluzionet që krijojnë vetë. S'dua të tregoj për veten se nuk i besoj askujt sekretet e mia. Por tani që nuk i besoj më as vetes, po kthehem nga ti...


Ouh Maria, ouh Maria...
Hekmi do mendime që i kam
Mend't e mia, mend't e mia
Nah-Nah vetes sime s'i besoj


Kuku aj osht i martum
Aj m'don n'snapchat m'shkrun
9 missed calls n'telefon
On on on

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Zemer,
Hajde thirrëm kur je vetëm
Nashta t'kallxoj ca boj tjetër
S’di nëse vij amo pritëm

2x
Ooh yeah,
S'di a ta kom thon sa i mir je
E majna sekretin mes neve
Give it to me nice daddy ooh yeah

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Pse sa herë, une edhe ti
Duhet mu kon larg prej njoni tjetrit
Ti s'e din se sa dua...

Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua...


Quiero

Oh Maria, oh maria
Descarta estos pensamientos que tengo mi mente en mi mente
Nah Nah, no confío en mí mismo

Obobo está casado
Él me quiere, en Snapchat me escribe
9 llamadas perdidas en el teléfono

Quiero
Corazón que sabes
Quiero
Nunca tienes que saber cuánto
Sufro
No puedo estar en tus brazos

corazón
Llámenos cuando esté solo
Tal vez te diré algo más
No sé si tu solo espera

Ouh yeah
No sé si te dije lo bueno que eres
Mantenemos el secreto entre nosotros
Dámelo papá bonito, sí, sí

Quiero
Corazón que conoces sobre Dua
Nunca tienes que saber cuánto
Sufro
No puedo estar en tus brazos

¿Por qué te sientes tan bien? También necesito estar lejos el uno del otro. Quiero que sepas lo que quiero.
 
Quiero
tu corazón sabe cuanto
Quiero
Nunca tienes que saber cuánto
Sufro
No puedo estar en tus brazos

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019