A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca Feat. Muharrem Ahmeti

Hajde ➡ Haide

 Shqip ➡  Rumanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Dan


Hajde

[ENCA:]
Hajde ti hajde,
mos e le per pak
Hajde ti hajde,
Hajde ti hajde,
Mos u bo merak
Hajde ti hajde

Kush jem na e din,
Shkelqejm ne erresira
e bojm dit cdo nat
mushem plot, merrem me te mira
ose lejem rehat
zemren ty, shpirtin ty
t'kisha fal jeten ty

[MUHAREM AHMETI:]
Ajo don me lujt
zjarrin mos e shuj
bye, bye, bye, daj ta bon ty
qiken mos e hup
merre, merre ti, ajo don daj
Tallava zjarr

Hajde ti hajde
mos e le per pak
hajde, hajde rragadadaga
hajde ti hajde
zemra nuk duron
hajde hajde

[ENCA:]
Hajde ti hajde,
mos e le per pak
Hajde ti hajde (rragadadag)
Hajde ti hajde,
nuk duron zemra
Hajde ti hajde

Uh so me like it
baby so fine’ah
gimme a sign-ah
I dressed in designer
Uh so me like it
Baby so me drop it
Drop it, me nah stop it
zemren ty, shpirtin ty
t'kisha fal jeten ty

[MUHAREM AHMETI:]
Ajo don me lujt
zjarrin mos e shuj
bye, bye, bye, daj ta bon ty
qiken mos e hup
merre, merre ti, ajo don daj
Tallava zjarr

Hajde ti hajde
mos e le per pak
hajde, hajde rragadadaga
hajde ti hajde
zemra nuk duron
hajde hajde

[ENCA:]
Hajde ti hajde,
mos e le per pak
Hajde ti hajde (rragadadag)
Hajde ti hajde,
nuk duron zemra
Hajde ti hajde

uuu uuu...
uuu uuu...


Haide

[ENCA:]
Haide, haide,
nu lăsați-l să stea pentru un timp
Haide, haide,
Haide, haide,
Nu-ți face griji
Haide, haide

Cine sunt noi știm,
Ne căsătorim în întuneric
Mă tem de fiecare zi
plin de rahat, facem tot ce putem
sau lăsați-o confortabil
inima pentru tine, suflet pentru tine
Îmi iert viața

[MUHAREM AHMETI:]
Îl iubește
nu foc foc
Pa, pa, pa, da-i un bon
Qkey, nu ezita
ia-o, ia-o, te vrea
Există foc

Haide, haide
nu lăsați-l să stea pentru un timp
Haide, vino în drum
Haide, haide
inima nu suportă
Haideți

[ENCA:]
Haide, haide
nu lăsați-l să stea pentru un timp
Haide, vino în drum
Haide, haide
inima nu suportă
Haideți

Așa îmi place
copil atât de fin
da un semn-ah
M-am îmbrăcat în designer
Așa îmi place
Baby, așa că l-am lăsat
Drop-o, o voi opri
inima pentru tine, suflet pentru tine
Îmi iert viața

[MUHAREM AHMETI:]
Îl iubește
nu foc foc
Pa, pa, pa, da-i un bon
Qkey, nu ezita
ia-o, ia-o, te vrea
Există foc

Haide, haide
nu lăsați-l să stea pentru un timp
Haide, vino în drum
Haide, haide
inima nu suportă
Haideți

[ENCA:]
Haide, haide
nu lăsați-l să stea pentru un timp
Haide, vino în drum
Haide, haide
inima nu suportă
Haideți

uuu uuu...
uuu uuu...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019