A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • E
  • Enca
  • A Po T’pëlqen

Official Video

Top 200

Enca - A Po T’pëlqen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  328

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/07/2014

2014-07-28T20:49:06

Teksti:

Rozana Radi

Video Produksioni:

MAX Production

Muzika & Produksioni:

Zzap And Chriss

Këngë e albumit:

"Self Made (The Singles Collection)"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014
"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E m'pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)

Bone! Bone ma mirë
Hajde zemër, bone! Bone ma shlirë
Ça po don ti baby unë e di mirë
Ti po don me mu, për ty jam e lirë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A a a a po m'pëlqen

Ngat po don me m'pas
Ka po shkoj, po m'vjen përmas
E kom dit, ti ki me m'dashtë
Ti me mu, unë me ty bashkë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E m'pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)

Bone! Bone ma mirë
Hajde zemër, bone! Bone ma shlirë
Ça po don ti baby unë e di mirë
Ti po don me mu, për ty jam e lirë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

Synin me ta dhonë
Ti ma tepër je ka don
Unë po du me bo me ty
Për askon sot s'po ma ni

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E me pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)


Ky tekst u dërgua nga  dini98Kartolina (3)

U krijua nga ciaoenca 2018-06-23 08:30:33
Bone! Bone ma mirë
Hajde zemër, bone!
Bone ma shlirë
Ça po don ti baby unë e di mirë
Ti po don me mu,
për ty jam e lirë
U krijua nga encaticsvevo 2018-05-23 21:50:30
Synin me ta dhonë
Ti ma tepër je ka don
Unë po du me bo me ty
Për askon sot s'po ma ni
U krijua nga Anisa 2018-05-15 09:36:24
Ngat po don me m'pas
Ka po shkoj,
po m'vjen përmas
E kom dit, ti ki me m'dashtë
Ti me mu, unë me ty bashkë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019