Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Mallkuqi - O Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I pa kuptimt me duket vetja
kur me sy nuk te shoh
me dhemb shpirti me dhemb zemra
c`do nat per ty mendoj

sa e veshtir kjo jet pa ty
si i verber t kerkoj ty
ti ndriqoje shpirtin tim
sa me plotson nuk e di

REF:
ooo zemer o shpirtii im
shum po vuaj ne vetmi
ah merzia pom trishton
pa ty ditet pom friksojn

ty dashuri sa her t kujtoj
mallin per ty e kaloj
kurr se pata kuptu
se kaq shum me ke mungu

koha ime po mbaron
pran meje nuk te kam
lotet nga syt nuk dot me pushojn
deri diten qe do tkem pran

ref x2
oo zemer o shpirti im
shum po vuaj ne vetmi
ah merzia pom trishton
paty ditet pom friksojn


Endri Mallkuqi - O Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Zemer".
3. Video është e këngës "O Zemer", por nuk këndohet nga Endri Mallkuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endri Mallkuqi:


Komente 0