Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Mallkuqi - B13 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me Zemër kanges ja nisa ashtu siq e boj gjdo her kët këng un surpriz e kisha do ua bej ket her
Me sharki si vetëtima,pushka n ven po na gjemon ka sundu adrenalina Liri kshtu e bon gjithmon

Ref:
Batalioni,batalioni,batalioni B13, ne gjdo vend ku do qe ndodhen pushtojn si termet (x2)

Dridhet leht o saksofoni Sybardhi si gjdo her
Namin sonte seq e boni Curla ne ket ven
Per muzik te gjith na dojn Batalioni stil nuk ndrron,kemi lind me ju knaq ju tallava me miksu

Ref:
Batalioni,batalioni,batalioni B13, ne gjdo vend ku do qe ndodhen pushtojn si termet (X2)


Ky tekst u dërgua nga Arbenit Kabashaj

Endri Mallkuqi - B13
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "B13".
3. Video është e këngës "B13", por nuk këndohet nga Endri Mallkuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endri Mallkuqi:


Komente 0