Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Mallkuqi - Hajde Ti (Feat. Adi Sybardhi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Kam marr vesh kam nigju fjal
se je lajkatare, ledhatare, lozonjare
kam marr vesh kam nigju fjal
se je lajkatare, ledhatare, lozonjare

REF. 2x:
Hajde ti moj daashni
se u pervlova
ç`mu desh mu te pash me sy
u dashurova

Gjith diten rri duke t'prit
kur del nga shtepia
te run babi, mami
si policia 2x

REF. 2x:
Hajde ti moj daashni
se u pervlova
ç`mu desh mu te pash me sy
u dashurova
Endri Mallkuqi
Featuring: Adi Sybardhi
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/06/2020
Muzika: Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi
Teksti: Endri Mallkuqi
Orkestrimi: Samuel Kodra & Gert Manushi
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Solo: Zani Loca
Violin: Donald Gega
Prod.: Agm RecordsEndri Mallkuqi - Hajde Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Ti".
3. Video është e këngës "Hajde Ti", por nuk këndohet nga Endri Mallkuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endri Mallkuqi:


Komente 0