Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Mallkuqi - Ti Je (Feat. Adi Sybardhi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

1- Zemra seç më dridhet
afër kur të kam
gjithmon aty ke me mbet
kurr s`të le me dal

Ref
ti je ma e mira
ma të mir jo s`ka si ti
je ndjenja e zemrës time
ti më fal veç dashuri


2- shpejt më kalon dita
kur un me ty jam
shpirtin mua ma gëzon
kur më thu t`kam xhan
Endri Mallkuqi
Featuring: Adi Sybardhi
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/09/2020
Muzika: Endri Mallkuqi
Teksti: Endri Mallkuqi
Orkestrimi: Samuel Kodra


Endri Mallkuqi - Ti Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je".
3. Video është e këngës "Ti Je", por nuk këndohet nga Endri Mallkuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endri Mallkuqi:


Komente 0