Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Mallkuqi - Llastica (Feat. Liri Ketit)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Hala mir pa zbardh
ti nga gjumi vjen me m`zgju
me ty kam ra n`hall
faj kam un që t`kam llastu

REF. 2x:
Ah sa shum që je llastu
prej dashnis ke përfitu
dhurata për ç`do dit m`kërkon
1 lek n`xhep jo s`më tepron

2x
mjaft se s`ka lezet
më qafsh mu jo mos bon kshu
më thu të kam Mbret
ngele veç duke m`mashtru

REF. 2x:
Ah sa shum që je llastu
prej dashnis ke përfitu
dhurata për ç`do dit m`kërkon
1 lek n`xhep jo s`më tepron
Endri Mallkuqi
Featuring: Liri Ketit
Publikimi: 30/09/2020
Muzika: Endri Mallkuqi
Teksti: Endri Mallkuqi
Orkestrimi: Liri Ketit


Endri Mallkuqi - Llastica
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Llastica".
3. Video është e këngës "Llastica", por nuk këndohet nga Endri Mallkuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endri Mallkuqi:


Komente 0