Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Mallkuqi - Kush Te Foli (Feat. Liri Ketit)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Str1- Kush t`ka fol ty keq për mu
kush të tha ty që s`të du
zemra atij ju rrënoft
kurr përjet mos u gzoft
tjert veç dun ne me na nda
mos beso zemër ata
sa t`jem gjall s`kam me i lon
bashk do t`jemi përgjithmon

REF
Jo jo ti mos qaj
mir e din un s`kam faj
kjo zemër shum të don
asnjëher s`të lënedon X2


Str2- Kto fjal i kam prit
por ti mos u mërzit
besën ta kam dhon
kush n`bot jo s`e ndryshon
keq dun me na pa
ne me na përça
njeri nuk lejoj
jetën t`na e shkatroj


REF
Jo jo ti mos qaj
mir e din un s`kam faj
kjo zemër shum të don
asnjëher s`të lënedon X2
Endri Mallkuqi
Featuring: Liri Ketit
Publikimi: 12/11/2020
Muzika: Endri Mallkuqi
Teksti: Endri Mallkuqi
Orkestrimi: Liri Ketit


Endri Mallkuqi - Kush Te Foli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Te Foli".
3. Video është e këngës "Kush Te Foli", por nuk këndohet nga Endri Mallkuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endri Mallkuqi:


Komente 0