Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Mallkuqi & B13 - Vallja Ka Lezet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vallja Ka Lezet" kënduar nga Endri Mallkuqi & B13.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Endri Mallkuqi
Publikimi: 28/12/2020
Muzika: Endri Mallkuqi
Teksti: Endri Mallkuqi
Orkestrimi: Liri Ketit
Mix/Master: Samuel Kodra
Sax: Adriano Manushi (Adi Sybardhi)
Violin: Ervin Gonxhi
Keyboard: Emrah Xhixho
Saz/Cumbus: Ilir Qemalja (Liri Ketit)
Video Produksioni: Art Media +, Tvsh
Koreografia: Ansambli Valleve TiraneEndri Mallkuqi & B13 - Vallja Ka Lezet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallja Ka Lezet".
3. Video është e këngës "Vallja Ka Lezet", por nuk këndohet nga Endri Mallkuqi & B13.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Endri Mallkuqi:


Komente 0