Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Mallkuqi & Ilir Tironsi - Merre Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

MERRE ZEMRËN TIME MERRE MË SHËRO MOS M'LE ME KUJTIME EJA MË SHPËTO(X2)

PA MËSHIRË PO M'MBYT VETMIJA SI NDAL DOT AS LOT E MIA MA SPO MUJ PA TY SPO MUJ (X2)

REF:
MERRE ZEMRËN TIME MERRE MË SHËRO MOS M'LE ME KUJTIME EJA MË SHPËTO(X2)

I KUJTOJ LEDHATIMET MË MUNGOJN DHE PËRQAFIMET KTHEHU PO T'PRES SHPIRT SE PO VDES (X2)

REF:
MERRE ZEMRËN TIME MERRE MË SHËRO MOS M'LE ME KUJTIME EJA MË SHPËTO(X2)
MERREE ZEMRËN TIME MERRE MË SHËRO MOS M'LE ME KUJTIME EJA MË SHPËTO(X2)


Ky tekst u dërgua nga Arbenit KabashajEndri Mallkuqi & Ilir Tironsi
Publikimi: 17/10/2021
Muzika: Endri Mallkuqi
Teksti: Endri Mallkuqi
Orkestrimi: Gert Manushi
Video Produksioni: Frame Company Albania
Director: Don Enio
Prod.: Agm RecordsEndri Mallkuqi & Ilir Tironsi - Merre Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merre Zemren".
3. Video është e këngës "Merre Zemren", por nuk këndohet nga Endri Mallkuqi & Ilir Tironsi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endri Mallkuqi:


Komente 0