Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Muçaj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Endri Muçaj është një autor këngësh.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Martin Çipi

Agim Velaj

Riza Bërbatovci

Gramoz Kotroci

Anton Bushi

Lulzim Kryeziu

Luaras Uka

Feston Dumani

Samer Agolli

Adem Gashi

Tags: Endri Muçaj, Endri Mucaj


Komente mbi këtë artist