Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Endri Nazarko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Endri Nazarko është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Imarton Osmani

Gert Vlashi

Kasam Shaqirvela

Tasin Demiri

Abdullah Troshupa

Mehmet Disha

Afiz

Kushtrim Ymeri

Arber Shabanaj As

Arber Sokoli

Tags: Endri Nazarko


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet