Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri & Stefi - Me E Mira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti me thuaj ku je sonte
Me jep nje puthje se me cmende
Ti me boten ben cudira
Se ti je se ti je me e mira

Ti me vishesh me Armani
Kur mua me digjet xhani
Ti me vishesh Guci Prada
Me lekure si cokollata

Ref Se ti je se ti je me e mira
Me con larg me tundon nga deshira
Thelle ne zemer me ndjenje te thira
Se ti je se ti je me e mira

Ti me cmende edhe sonte
Dje te pashe brune sot je bjonde
Ti po xhelozon dhe diellin
Ti me thuaj ti me thuaj vetem emrin

Ti me vishesh me Armani


Ref
Endri Prifti & Stefi Prifti
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/05/2022
Muzika: Endri Muçaj
Teksti: Endri Muçaj & Stefi Prifti
Orkestrimi: Endrit Shani
Video Produksioni: Ar Visual
Mix: Endrit Shani, Stefi & Endri Prifti
Master: Shpetim SaraciEndri & Stefi - Me E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me E Mira".
3. Video është e këngës "Me E Mira", por nuk këndohet nga Endri & Stefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endri Prifti:


Komente 0