Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Endrik Beba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
BIOGRAFIA: Endrik Beba është një këngëtar i njohur. Kengetari Endrik Beba i angazhuar prej kohësh si vokalisti dhe lideri i grupit Lynx ka habitur te gjithe fansat me lajmin e publikuar ditet e fundit. E kemi parë si moderator shumë vite më parë por kënga ishte shpërthimi i suksesit të tijë. Pas publikimit të disa këngëve shumë të suksesshme, pjesëmarrjeve në kompeticione muzikore, si dhe albumit të parë “Sa pak mjafton”, lideri i grupit ka vendosur të largohet për të tjera projekte. Endrik Beba k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Lynx

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Elis Nova

Renato Zeqollari

Endrit Shani

Alsked Rrenja

Gerald Zyfi

Febi Shkurti

Ardian Qokaj

Alban Arifi

Bledi Polena

N.D.T


Tags: Endrik Beba, Lynx

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet