Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endrit Ademi - E Kunderta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Dashuria me tradhëti
Në një kulm nuk rrinë
Nuk shkojnë të dy
O as gënjeshtrat me mirësi
Në një kulm nuk rrinë
Nuk rri as unë me ty

T'gjithë e dinë sa kam provuar
Të gjithë e dinë sa jam munduar
Faji është i joti krejt e dinë o..

O sa leht i ke harruar
Cka ndërtuam ke shkatërruar
Faji është i joti dhe Zoti e di

A është e drejtë
Unë asgjë e ti krejtë
Ti dëfrehesh por shpërblehesh
Për mëkatet e panumërta

A është e drejtë
Unë asgjë e ti krejtë
E duhet të ishte e kundërta

Dashuria me tradhëti
Në një kulm nuk rrinë
Nuk shkojnë të dy
O as gënjeshtrat me mirësi
Në një kulm nuk rrinë
Nuk rri as unë me ty

T'gjithë e dinë sa kam provuar
Të gjithë e dinë sa jam munduar
Faji është i joti krejt e dinë o..

O sa leht i ke harruar
Cka ndërtuam ke shkatërruar
Faji është i joti dhe Zoti e di

(Ref:X2)
A është e drejtë
Unë asgjë e ti krejtë
Ti dëfrehesh por shpërblehesh
Për mëkatet e panumërta

A është e drejtë
Unë asgjë e ti krejtë
E duhet të ishte e kundërta


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmetiEndrit Ademi
Publikimi: 10/12/2012
Video Produksioni: ASHA


Endrit Ademi - E Kunderta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kunderta".
3. Video është e këngës "E Kunderta", por nuk këndohet nga Endrit Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endrit Ademi:


Komente 0