Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endrit Ademi - Te Lutem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

I lodhur nga netet, i thyer nga jeta
Shiu te terin me ka lagur
Te lutem lajmrohu
Se me nuk po mundem
Lajmrohu te lutem e dashur

(2x)
Te lutem ma hap deren
Trokitjet ti mi njeh
Mbreteresha ime ti je

(4x)
Si sherbetor besnik e rob i dashuris
Sonte dua ti jap fund vetmis

Vetmia me mbyti, rrugve i vetem
Jeten keshtu nuk e dua
Un jam para deres, trokas e te lutem
Se ti je e vetmja per mua

(2x)
Te lutem ma hap deren
Trokitjet ti mi njeh
Mbreteresha ime ti je

(8x)
Si sherbetor besnik e rob i dashuris
Sonte dua ti jap fund vetmis


Ky tekst u dërgua nga Tali Morina   bblertaahmeti

Endrit Ademi - Te Lutem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Lutem".
3. Video është e këngës "Te Lutem", por nuk këndohet nga Endrit Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endrit Ademi:


Komente 0