Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endrit Ademi - Tradhtare E Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Te pashe rruges kur kalove
Krah per krah me ate qe m'tradhtove
Loti nsy, nuk u ngri
Smbaj inat, vec merzi

Sa te kam dasht une ty
E ti me t'keq ma ke kthy
Sot e lumtur ne krahet e dikujt tjeter

Sa te kam dasht une ty
E ti me t'keq ma ke kthy
E pa sheruar mbeti plaga e vjeter

Krejt mi more, mi more, krejt mi more
Vec dashnia me mbeti ne zemer

Krejt mi more kur shkove me harrove
Tradhtare e bukur
Emer dhe mbiemer

Sa ftohte akull zemra jote
Me mall do t'dal prej ksaj bote

Qaj per ty, ti se din
S'te vjen keq, per tradhti

Sa te kam dasht une ty
E ti me t'keq ma ke kthy
Sot e lumtur, ne krahet e dikujt tjeter

Sa te kam dasht une ty
E ti me t'keq ma ke kthy
E pa sheruar mbeti plaga e vjeter

Krejt mi more, mi more, krejt mi more
Vec dashnia me mbeti ne zemer

Ref:x2
Krejt mi more kur shkove me harrove
Tradhtare e bukur
Emer dhe mbiemer


Ky tekst u dërgua nga  bblertaahmetiEndrit Ademi
Publikimi: 16/02/2019
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: ASHA


Endrit Ademi - Tradhtare E Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtare E Bukur".
3. Video është e këngës "Tradhtare E Bukur", por nuk këndohet nga Endrit Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endrit Ademi:


Komente 0