Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endrit Ademi - Knaqu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2X
A PO KNAQESH KUR PO VUJ
KUR PO T'THOM QE SPO MUJ
ME T'PA NDOREN E HUJ
DIKUJT JETEN PO JA NDREQ
E UN PA TY JOM KEQ 2X

KREJT JAN TU M'PA
TU M'PA JU VJEN GJYNA
PER MUA SA KEQ MA KA BO DASHNIA
UN FAJ NUK KAM I DASHURUAR JAM
E TY KAN ME T'BRA T'MIRAT E MIA

KNAQU LOTET KUR MI SHEH
NDOSHTA TASH E LUMTUR JE
N DASHNI E KE GJET FATIN E JETES

E KTA LOT QE I KAM NE SY
T'LUTEM SONTE MOS MI FSHI
PSE T KOM DASHT S'JA FALI VETES

2X
A PO KNAQESH KUR PO VUJ
KUR PO T'THOM QE SPO MUJ
ME T'PA NDOREN E HUJ
DIKUJT JETEN PO JA NDREQ
E UN PA TY JOM KEQ 2X


Ky tekst u dërgua nga Arlind matoshiEndrit Ademi
Publikimi: 19/02/2022
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Labinot Mezini


Endrit Ademi - Knaqu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knaqu".
3. Video është e këngës "Knaqu", por nuk këndohet nga Endrit Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endrit Ademi:


Komente 0