Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endrit Shani

Endrit Shani
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 30 Tetor 1986
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Endrit Shani është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Maj 2009, Endrit Shani merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Shenimi".

Në Maj 2010, Endrit Shani merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Histori Dashurie".

Në Qershor 2011, Endrit Shani merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Per Ty".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0