A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Endrit Shani - Histori Dashurie


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Participating in

Top Fest 7


Histori dashurie
Kalova tere naten zgjuar
nje gje me bren ne shpirt
Eshte vajza qe kam takuar
Ka mbetur ne cdo qelize
Imazhin e saj kam hije pas
Numrin e saj sdi pse se kam
Dua ti them une vec nje fjale
Vetem nje here, te lutem njehere
Ref/
Le te kthehem ne ate moment
Do ta quajme nje sekret
Dhe te duhemi me pas
Per vetem njehere 2x

Nje dite une ne rruge po ecja
qyteti kish ngjyren gri
nga larg une nje ze degjova
kthej koken nuk shoh njeri
dy duar qe syte e mij mbulojne
mendova kush eshte dhe qesh me te
ajo ndalon dhe del ngadale
ishte vertet ajo ishte vertet….

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019