Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endrit Shani - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

S'eshte e lehte ta them me goje,
fjalet shum me ngaterrojn
prej kohesh ti me frymezon.
kete kenge ta dedikoj.
Ndryshe nga cdo experience,
mendjen time e more lehte.
ate dite qe ty te kisha prane,
kjo esht cka kisha ndermend.

ref:
Kjo esht nata,shiko ne sy,
zemer te dua ... vetem ty,
si ne filma afer vjen ,dhe puthemi.

s2:
Mos mendo se jam i urte,
me kedo tjeter flas vec une,
ndoshta ti sje nga kjo bote,
dhe gjuhen tende se flas dot.
Neser te premtoj do flas,
dhe me vone dicka te tjap,
kete kenge,qe ti te vish me pas,
e prekur nga ky refren.
Endrit Shani
Publikimi: 19/03/2011
Festivali: Top Fest 8


Endrit Shani - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Endrit Shani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endrit Shani:


Komente 0