Më mbaj mend (për 1 muaj)


Endrit & Nori - Apet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Apet".
3. Video është e këngës "Apet", por nuk këndohet nga Endrit & Nori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Endrit & Nori - Apet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Rinor Zeqiraj

10/10/2019

2019-10-09T23:00:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Apet" kënduar nga Endrit & Nori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Endrit & Nori i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Art Rushiti - Apet

Verse.1
E dita e dita
(qe po m'rren)
Prej teje nuk e prita
zemra jem
Prej teje jo nuk e prita
Faji jem
Qa me bo tash qe se dita
Humbja jem

Bridge.
Le le le le
Ftyren e tregove kejt

Le le le le
Po smuna ty me t'urrejt
Apet

Chorus
E di se qka po lyp
Po don zemren teme
Po don veq me ma thy
Po qysh ty keq nuk tvjen
A e din qa mbone mu

Mbone mu
Mbone mu
Mbone mu kejt mu cme-e-end x2

Verse.2
Sa loca
Ishe loca
Ma more zemren bandita - e
Si droga
Ah Te koka (qenka)
Dashnia jote o bandita- e

Sa e lige dole
Sa e lige dole
Sa e lige dole

Bridge.
Le le le le
Ftyren e tregove kejt

Le le le le
Po smuna ty me t'urrejt.
Apet

Chorus
E di se qka po lyp
Po don zemren teme
Po don veq me ma thy
Po qysh ty keq nuk tvjen
A e din qa mbone mu

Mbone mu
Mbone mu
Mbone mu kejt mu cme-e-end x2

Tori - Apet

I pari ti zemer ki me kon
se zemren ta kom dhon
se ti je i pari
ti, ti i pari djale
ma morre, m'kape per dore e m'rrejte
erdhe me fjete e s'flejte
ike te tjetra e jo mo su ktheve

E di se venin tem s'un e nxon asnjo
foret tua i njoh
n'syte e tu i shoh

apet
apet ti je i njejt
apet ti je i njejt
apet vepron njejt
apet s'besoj njejt

krejt cka kem fjale qe i thu
m'rren ti njesoj ti mu apet
po s'mundesh mu me m'shti si dikur n'loje ti mu apet
krejt cka kem fjale qe i thu
m'rren njesoj apet
po s'mundesh mu me m'shti si dikur n'loje ti mu apet

s'ta fali, se njejt apet gabon ti
si une s'ki e sun gjon ti
mos rrej, qe m'ndjen ti
s'ki emocion ti, s'ki
janari kur vjen kujtohet zjarri
m'kujtohet aj djali
se u kan i pari
kurre s'ja fali, fali
po shihet sa shume m'paske dasht ti mu
ndryshimet tona duhesh m'i pranu

apet
apet ti je i njejt
apet ti je i njejt
apet vepro njejt
apet s'besoj njejt

2x:
krejt cka kem fjale qe i thu
m'rren ti njesoj ti mu apet
po s'mundesh mu me m'shti si dikur n'loje ti mu apet
krejt cka kem fjale qe i thu
m'rren njesoj apet
po s'mundesh mu me m'shti si dikur n'loje ti mu apet

Bitaboy - Apet

Stop nal i kom do fjaal , asnjoni smuni mem naal
3minuta me mi dhon , luj me nota shkall per shkall
Edhe biten e boj vet , besom qe shum e kom leht
Orkester i kom gishtat e trunin dirigjent

Hot shit po menoj me dheez ,Bullshiit une nij qdoo dit
A thu ti e bon hit ,Shtinja flaken me qibriit
Prit ti veq priit ,un po boj lek per diit
Inspiriim full ntripp ,Blaze it blaze itt

Cili ke i fort prej juve , meniher vi me sharr tdruve
Jeni bo si femnat kurve , per pare i ndrroni grupet
Clicka shum si lloj i pufev , sjon hiq tpaqt si uj i pusev
Ja paskan kthy fjalen msusev , e tash bohen tshtir humbsit

Stil kaubojski , jo po bitaboyski
Bash qesi se bon ti , e une sjom i njejtii
Llafe perdiit , mka mar malli per fjal tmira
Dit shum tvshtira , pa perkrahje u nxiirra HAAHH

Refren 2x
Vi apet , sahere tjert folin per mu
Se shum kan fol po te une pesh ska qu
Muziken e kom dasht , edhe tash jom ka e du
Slypi mu pagu , po ato pom njekin mu

Reptura e II
Sjom shum i veqant , ama kurr sdal pa naj shkas
E prej inatit shum , kthehen e mkqyrin permas
Un boj rap e sbertas , sjom si ti kontrast
1minut me nejt me mu ,ki mu gzu me t'ardh aj rast

Shum kan lidh inati ,e spo dojn mem pa ma nalt
Menojn qe mujn mem nal , ama veten e rrejn nfakt
Tvyn talent per me bo rap plus pak FAT
Nese je qaq i fort majat i mrrin vet nalt

Destinacion e kom suksesin , akrepat mu veq pom presin
Deri tmrrij ata nuk hecin , bashk me ta kom me mush thesin
E do tjer vesin e presin , keq a mir primare lekin
Shum ka qe se dojn repin , veq per mjau gju pidhav grepin

Respekt per ata qe perkrahje mu mdhojn
Sjom si do tjer qe perkrahjen e imponojn
Nren tpar All-llahu familja edhe shoqnija
Qyteti ku jom rrit edhe qito 2 kamt e mija !!

Më shumë këngë me këtë titull:
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet