Eneda Tarifa

Eneda Tarifa, “Sexy Mama”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-11-2015]
Vajza tejet seksi që shikoni është Eneda Tarifa. Po, po…moderatorja e spektaklit të humorit “Portokalli”. Foton e ka publikuar vetë Tarifa në rrjetet sociale ndërsa ka shkruar vetëm: “Kur bën foto Endrit Mërtiri”.

Eneda tarifa këtu ka dalë si një “Sexy mama” duke habitur të gjithë fansat me format e saj.

Nuk është në natyrën e këngëtares dhe moderatores të pozojë e të vishet kështu ndaj dhe kjo foto ka ngjallur tejet interes shfaqur përmes komentesh të shumta.

Këto pantallonta mjaftueshmërisht të shkurtra dhe kjo këmishë e zbërthyer, e tregojnë krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, nënën e një vajze të vogël.
 (Indeksonline)

Eneda Tarifa, “Sexy Mama”


Komente 0