Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eneda Tarifa - Thurje # (Feat. Alexander)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  18Dashuri që shkojn, dashuri që vijnë
Veten e provoj
Veten ditë për ditë
Jo nuk e kupton
Në këtë jetë kush je
Kush të do më shumë
E kush të jep vërtetë

Fjalët janë njësoj
Por jo unë
Shpirti të kërkon
Por jo unë
Një ditë do ta kuptosh edhe ti
Ndryshojnë veç emrat që thyejnë zemrat

Ooouu
Fjalët janë njësoj, asgjë nuk ndryshon
Historinë e parë
S'di pse ma kujton
Po mundohem unë
Të jem e vërtetë
Po kush më beson
Askush në këtë jetë

Fjalët janë njësoj, por jo unë
Shpirti të kërkon por jo unë
Një ditë do ta kuptosh edhe ti
Ndryshojnë veç emrat që thyejnë zemrat
Një ditë to ta kuptosh edhe ti
ndryshojnë veç emrat që thurrin zemrat


Ky tekst u dërgua nga DonapEneda Tarifa
Featuring: Alexander
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Eneda Tarifa - Thurje #
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thurje #".
3. Video është e këngës "Thurje #", por nuk këndohet nga Eneda Tarifa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:


Komente 0