Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Eneda Tarifa - Mos Harro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/10/2007

2007-10-04T23:13:05

Pjesëmarrëse në

Polifest 2007
me harro nese ti mendon qe skam qen ne ket jet, ma mir harroma emrin mendo qe kam vdek ,nese fjalaime asgje ste permallon me mir harrom mendo se kam vdek ,nese fjala ime asgje ste permallon ma mir harrom edhe pse egzistoj shko ku te duash edhe per mua mos mendo ma mir gjeje tjetren edhe per te jeto si ste erdh gjyna qe ma helmove jeten kur me the lamtumir dhe e gjete tjetren


Ky tekst u dërgua nga Fifi
Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:

Më Shumë...