Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Eneda Tarifa - Ne Dashurine E Saj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/12/2011

2011-12-22T19:54:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Dashurine E Saj" kënduar nga Eneda Tarifa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Liliana Kondakçi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Po shkoj tek ajo
Dhe para rruges se fabrikes
po me pret
Se ajo vete me dashuron
Dhe sikur larg te shkoj
Ajo me pret
Ne dashurin e saj une jam
E do te jem une pergjithmon
Dashuri e saj me ndjek
Me ndjek mua kudo.Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet