Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eneda Tarifa - Fairytale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

This tale of love,
larger than dreams,
it may take a lifetime,
To understand what it means.
Many the tears,
cos all the craziness and rage,
Tale of love, the massage is Love can bring change.

Cos it's you...only you
you I feel,
And I ...oh I
I know in my soul this it's real

REF

And that's why I love you..oh I
Yes I love you u..u..
And I'd fight for you
give my life for you
my heart

But comes a day when it's not enough
and what you have the time is up
but it's hard to turn a new page
In the tale, sweet tale of love
you will find the peace of heart that you crave
Eneda Tarifa
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/03/2016
Festivali: Eurovision (Albania)
Muzika: Olsa Toqi
Teksti: Olsa Toqi


Eneda Tarifa - Fairytale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fairytale".
3. Video është e këngës "Fairytale", por nuk këndohet nga Eneda Tarifa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:


Komente 0