Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Eneda Tarifa - Nuk Ja Vlen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

26/12/2018

2018-12-26T16:00:03+00:00

Muzika & Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

ND Film Pro

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 19
E kerkoj dite e nate e kerkoj
Se di pse po fshihet
E mendoj or e cast e mendoj
Aq shum sa jasht po vrehem
Mbushi nje nje got edhe dhimbjen edhe buzqeshjen qe ke ti mbushi krejt ne got dhe si perfundim ma jep qe ta pi

Refreni:
Nuk ja vlen
Qe ta humbas arsyen
nuk ja vlen
se shpirti po thyhet
nuk ja vlen
tjeter ishte zgjidhja jote
tjeter ishte zgjidhja jote

Po shikoj 12 veta po shikoj
historin mbrapa se kuptoj betohem se kuptoj se ndjenjat me lidhen pranga
mbushi ne nje got edhe dhimbjen edhe buzqeshjen qe ke ti mbushi krejt ne got dhe si perfundim ma jep qe ta pi

Refreni:
Nuk ja vlen
qe t'humbas arsyen
nuk ja vlen
se shpirti po thyhet
nuk ja vlen
tjeter ishte zgjidhja jote
tjeter ishte zgjidhja jote

Jam e fort nuk e besova
Nga udhkryqi hapat hodha
Tjem e vetes un ja dola
Ndal,ndal

Refreni:
Nuk ja vlen
qe t'humbas arsyen
nuk ja vlen
se shpirti po thyhet
nuk ja vlen
tjeter ishte zgjidhja jote
tjeter ishte zgjidhja jote


Ky tekst u dërgua nga Roxhina K
Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet