Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eneda Tarifa & Salsano Rrapi - Struga Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Eja sot do shkojme ku rrin sirena
Dhe sa nalt ato
Duket pas pak nje sezona
Ndaj ti derdha shpejt erdha

Ej po na pret sot Struga jon
Zambakun dhe ujra me liqen, male edhe fusha
Struga Struga!
2x

Drin i zi fillon
Pas pritjes nen ur
Ne rrugen e gjat
Neper gryka humb
Struga si nje nen
Tutje e percjell
Lotin fsheh nen hen
Syrin hap nen diell

Kudo kerkoni
Qe te kaloni
Dhe liqen te lum
Ju larg mos shkoni
Ketu ndaloni
Ejani ne Struge
Mund t'shikoni mrekullira kudo neper bot
Po mikpritje si ben Struga nuk e gjeni dot
Ahh, Struga jon
Haa, liqeni ndricon

Ej po na pret sot Struga jon
Zambakun dhe ujra me liqen, male edhe fusha
Struga Struga!
2x

Drin i zi fillon
Pas pritjes nen ur
Ne rrugen e gjat
Neper gryka humb
Struga si nje nen
Tutje e percjell
Lotin fsheh nen hen
Syrin hap nen diell

Kudo kerkoni
Qe te kaloni
Dhe liqen te lum
Ju larg mos shkoni
Ketu ndaloni
Ejani ne Struge
Mund t'shikoni mrekullira kudo neper bot
Po mikpritje si ben Struga nuk e gjeni dot

Ej po na pret sot Struga jon
Zambakun dhe ujra me liqen, male edhe fusha
Struga Struga!
2x

Ahh, Struga jon
Haa, liqeni ndricon


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Eneda Tarifa & Salsano Rrapi - Struga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Struga".
3. Video është e këngës "Struga", por nuk këndohet nga Eneda Tarifa & Salsano Rrapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:


Komente 0