Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Enela Duro - Me Mungon Dhe Kur Je  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/04/2012

2012-04-19T15:37:47

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Mungon Dhe Kur Je" kënduar nga Enela Duro.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin