Enemy
Enemy
Enemy
 • Emri i Vërtetë:
 • Donald Tola:
 • Vendlindja:
 • Tepelene Shqipëri
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri Shqipëri
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 12 Shkurt 2000
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♒ Ujori
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Enemy është këngëtar. Donald Tola i njohur si Enemy eshte nje reper shume i ri Shqiptar. Ai eshte pjese e grupit Young Boyz i krijuar nga vete ai dhe shoket e tij. Enemy eshte nje nga reperat me te rinj ne kulturen e Hip Hopit dhe presim shume projekte prej tij.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0