Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enemy - Intro (The Presentation) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jam inspiruar nga jeta qe jetoj dhe gjerat qe shikoj,
i motivuar per sukses asnjeri smund te ndaloi
Kam kuptuar se cesht mundimi puna leku dhuna
prandaj leshoj keto rrima
qe ju demtojn si plumba
Kam nje ender dhe nje qellim
kam vullnet e durrim
dicka qe e nisa nga zerua ta coj ne infint ti vec shiko se se e mbyt cdo beat
Me flow killa thirrem sick
Dua qe kete loj ta ndryshoj,tju tregoj se do fitoj,tju mesoj disa rima nese keni nevoj,ju prezantoj me mixtapin me hot ne ket loj,per momentin smund te ndaloj,
Cdo heteri i uroj jet te gjat te jetoi dhe suksesin tim sa me shum ta shikoi,me fal nese ky rresht ty te ofendoi Jam i cmemdur nga natyra asnjeri sme kuptoi
Fuckboy karrieren me dy rreshta ta shkatroi,
Fuckboy ti se di si perfundoi
Erdhen Young Boyz per te shkuar ku asnje se mendoi,
Erdhem nga nentoka dhe asnje sna ndaloi,i injori gjith kritkat tuaja me zero i shumzoi
bej ate qe zemra mua ma kerkoi,
Bej ate qe zemra mua ma kerkoi
Bej ate qe zemra mua ma kerkoiNuk kemi video për këtë këngë.


Enemy
Publikimi: 03/11/2017


Enemy - Intro (The Presentation)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (The Presentation)".
3. Video është e këngës "Intro (The Presentation)", por nuk këndohet nga Enemy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enemy:


Komente 0