Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enemy - Ata E Din Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qe nga dita qe ja kam nis
E kam pas un nje qellim
Dua qe per gjith keta te rinj
Te jem inspirim
cdo gje mund ta arrish me pun dhe perkushtim
nese te me urren mos u shtir si shoku im
Cdo fjal qe po them po del nga shpirti im
dua te mbrij majat per ata qe te un paten besim,
falenderoj ata qe me dhan motivim
Dhe me than mos un ndal se ke per tia arrit
e kam nisur un nga 0 per te shkuar ne infinit
Qe 16 vjec shkruaj tekste mbi cdo beat
Qe 16 vjec duke punuar nat e dit
Mua reper me ben fjala jo kerri ne videoclip
Yeah im talkin real shit
per ata qe se kan dit
E treguam te verteten per ata qe se kan dit
as engjell as djall sna ndihmoi per ya arrit
Im hustlin everyday with my fuckin clique

Ata e din qe smund te me ndalin x4
Ata e din x6
ata e din qe smund te me ndalin

Fuck them fuck them hejtera pa arsye
Per hip hop e marr ratin 11 yje
Dhe nese 1 dit muzika ime ben zhurm
ta dish se kam ndej shum net pa gjum pa gjum
E di qe ke qef te jesh ti si un
Nese ti reper i mir hip hopi i keq ahum
Dhe nese 1 dit
Jam un ne maj
kam me mbet prap un i njejti djal
Kam filluar un tani dhe spo di si te ndal
Meso ti prej meje si mbytet nje instrumental
Mund te bej flow trap dhe old school
Me duhen disa beat-a dhe ta nxjerr nje top albumNuk kemi video për këtë këngë.


Enemy
Publikimi: 08/11/2017


Enemy - Ata E Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata E Din".
3. Video është e këngës "Ata E Din", por nuk këndohet nga Enemy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enemy:


Komente 0