Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enemy - Akoma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Akoma jam ne studio akoma tu ber rep,akoma msheh mua ne rrug duke kerku per lek ,akoma me sheh mua endrrat duke ndjek,akoma duke luftuar dhe pse sesht e leht

Kur te mshini ju ne rrug ju lutem mos me shqetesoni,po ju them juve qe muziken time se kuptoni,kur ti leshoj kto rrrima un i kopjon ai ju do thoni,un vec dua te bej pare me shum pare se berluskoni,se po dua mu bo i pasur,per me pas nje kerr te rehatshem,per mi pas kto vila larg shum,qe ti kem kto pare mee thas un,qe ti kem kto veshje guci,qe ti kem kto veshje prada, ti kto unaza te arta,te udhetoj ne cdo vend te harta

Akoma akoma akoma akoma msheh mua netet e vona,duke ber keng te reja duke punuar pa norma ,duke krijuar rima duke testuar metoda,qe perfeksioni i cdo kenge te jet na majata e plota,me duhet nje beat tjeter qe te nxjerr kryeveper,inspirimin mund ta gjej ne cdo vend te erret ,do vazhdoj ta them e kam then edhe me heret,nuk kam per tu ndal derisa te shkoj ne bot tjeterNuk kemi video për këtë këngë.


Enemy
Publikimi: 07/12/2017


Enemy - Akoma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Akoma".
3. Video është e këngës "Akoma", por nuk këndohet nga Enemy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Enemy:


Komente 0