Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enes Seferi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Enes Seferi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Një këngëtar shkupjan i gjeneratës së re si nga ana e muzikës, po ashtu edhe nga ana shpirtërore. Me muzikë merret qysh në fëmijëri, ku hapat e para i pati në Ansamblin EMIN DURAKU, më vonë për të vazhduar solo karrierën e tij si këngëtar. Ai eshte prezent nëpër ahengje të ndryshme familjare, në vend dhe rrethinë. Ka të realizuara shumë këngë të veta origjinale dhe disa potpuri këngësh popullore, të cilat janë në tregun muzikor, në kolazhe të ndr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fikret Dauti

Shpresim Zylbehari

Dj Nago

Argeton Dervishi

Tafa

Nusret Kurtishi

Lindon Berisha

Erkan Musliu

Aurel Amzai

Baggeri

Tags: Enes Seferi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet