Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Enesti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Enesti është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Freedom Soldier

Ronox

Dpak

Dinnk[Ey]

N.B

Swiss Bank

Impact

Alb X

Rapstyle

Ariks-X

Tags: Enesti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet