Më mbaj mend (për 1 muaj)

Engjëllusha Salihu - Lutem Edhe Njehere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Mu ke ba si hije
ku jam unë je ti
E di qe pa hile
po m’shpre dashuri

Emrin s'ma permen
m'thrët "dashni" e "zemër"
Se një djal si ti
e lakmon çdo femër

2x
Po kam qef unë me m’lutë
po kam qef unë me dit
E çka ban ti per mu
Sa mundesh ti me m’prit

Sa herë qe më flet
shkrihem si sheqer
them ndale per nesër
t'lutë ëdhe njeherë

Emrin s'ma permen
m'thrët "dashni" e "zemër"
Se një djal si ti
e lakmon çdo femër

4x
Po kam qef unë me m’lutë
po kam qef unë me dit
E çka ban ti per mu
Sa mundesh ti me m’prit


Ky tekst u dërgua nga A.M.

Engjëllusha Salihu - Lutem Edhe Njehere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutem Edhe Njehere".
3. Video është e këngës "Lutem Edhe Njehere", por nuk këndohet nga Engjëllusha Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Engjëllusha Salihu:


Komente 0