Më mbaj mend (për 1 muaj)

Engjëllusha Salihu - A E Din Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

E kam provu
Spo muj met harru
Krejt po du me lu
Po du met taku

Me ti than dy fjal me ti than
Zemra shum po qan
E ke lan pse e ke lan

Ref2..E du ftyren tane
Du me pa gjdo dit
A e din dashni
sa shum jam merzit.

Kurr, kurr se kam menu
Qe mundem pa ty
Eh mundesh pa mu
Me tj than
Dy fjal me ti than
Zemra shum po qan
E ke lan pse e ke lan

REF4: E du ftyren tane
du me pa gjdo dit
A e din dashni
Sa shum jam merzit


Ky tekst u dërgua nga Arta AhmetiEngjëllusha Salihu
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/03/2021


Engjëllusha Salihu - A E Din Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Din Dashni".
3. Video është e këngës "A E Din Dashni", por nuk këndohet nga Engjëllusha Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Engjëllusha Salihu:


Komente 0