Më mbaj mend (për 1 muaj)

Engjellusha Cakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Engjellusha Cakaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo eshte autore dhe moderatore e emisionit NO FILT ne ATV. Në Korrik 2012, Engjellusha Cakaj merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Prindrit E Mi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Engjellusha Cakaj

Komente 0