A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eni Koçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  671
  • Vendlindja:
  • Berat 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Eni Koçi është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kengen e ka filluar ne moshen 7 vjecare dhe dha rezultatet e para qe ne moshen 10 vjec nga ku fitoi çmimin e dyte ne Festivalin Kombetar per Femije me kengen "Dhoma me Lodra". Ne Nentor te vitit 2008, realizon kengen e saj te dyte "Shprese kerkon nga ti" qe u realizua dhe si vidioklip. Kjo kenge dhe vidioklipi i saj pati nje sukses te jashtezakonshem ne tregun Muzikor Shqiptar. Ne Mars 2009, realizon kengen e saj te trete, por kete rradhe n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Greta Koçit

E fejuara e

Genc Prelvukaj

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare

Love Me (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Sekreti
Zemer
Larg
Afer Teje
Gabimet
Shi Bie Ne Tirane
Bella
S'po T'gjej Mo
Sot
Hold Up

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (6)


Artistë Të Ngjashëm:

Arilena Ara

Kejsi Tola

Xhensila Myrtezaj

Enca

Klea Huta

Elhaida Dani

Beatrix Ramosaj

Dhurata Ahmetaj

Era Istrefi

Dua Lipa


Tags: Eni Koçi, Greta Koçi, Enny Koci, Eni Koci

Eni Koçi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019