A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eni Koçi Feat. Genc Prelvukaj

Shi Bie Ne Tirane ➡ Дъжд Вали В Тирана

 Shqip ➡  Bullgarisht
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »


Shi Bie Ne Tirane

[Genci:]
Shii.. Tirana flen, duket ander
M’lagin syt e tu edhe pse jam ner cader
Pikat e shiut prekin trotuarin
Me mu jan kujtimet qe frymen ma marin
Ma kthejn mallin, sa trishtim..
Ti je larg, une vuj per nje shtrengim tondin
Se duroj merzin..
Po du me ik diku ku as emrin nuk ma dijn
Larg.. ku kujtimet ti fshijne
Ku kujtimet ti fshijne
Cdo dite e cdo nate ty tkam ner mendje
E di qe ska dashni kur nuk ka dhembje
Na sjena mo dy njerez qe duhen
Lotet jan fjal qe nuk thuhen
Thjesht.. gjithcka em vran
Sonte, kur shi bie ne Tirane

[REF. Eni:]
Shi bie ne Tirane
Nga malli yne edhe qielli qan
Je i dehur nga pija apo nga dashuria
Ti ec.. por kembet nuk te mbajne
Shi bie ne Tirane
Nga malli yne edhe qielli qan
Gjysma ime mbeti rrugeve te ktij qyteti
Shi bie ne Tirane

[Genci:]
It’s raininig... it’s raining...
Shi.. pikat bijn neper ftyr
Tirana mduket gri edhe pse ka shum ngjyre
Ftoft... por plaga rrin prap e nxehte
Dhemb, se ti nuk harrohesh lehte
Malli rritet cdo ore
Ti e vrave dashnin e ma le armen ndor
Sjan me momente te lehta
Sot jemi dy te huj me kujtime t’njejta
Ti s’jep kurrgjo, ti gjithcka merr
Krejt bota ka faj e ti kurre asniher
Ah.. sa shpejt erdhi ndarja
Mungon zani yt... frymarrja.. jote
Tash kur pikat po shtohen
Sa kisha dasht me kthy kohen
Po tash o von.. Sa posht kemi ra
Na urren edhe Tirana pse jemi nda.

[REF. Eni:]
Shi bie ne Tirane
Nga malli yne edhe qielli qan
Je i dehur nga pija apo nga dashuria
Ti ec.. por kembet nuk te mbajne
Shi bie ne Tirane
Nga malli yne edhe qielli qan
Gjysma ime mbeti rrugeve te ktij qyteti
Shi bie ne Tirane


Дъжд Вали В Тирана

Дъжд...Тирана спи, изглежда неподвижна
Мокри очите ми, въпреки че съм под чадъра
Дъждовните капки докосват тротоара
С мен са спомените, които дишат
Връщаш ми мъката, колко тъжно...
Ти си далеч, аз тъгувам за една прегръдка
Колко мъка изтърпях...
Но ти ме отвеждаш там, където дори името ми не знаят
Далеч...където спомените са изтрити
Където спомените са изтрити
Всеки ден и всяка нощ мисля за теб
Знам, че няма любов без болка
Ние сме двама човека, които се обичат
Сълзите са думи, които не се изричат
Просто... всичко се обърка
Тази вечер, когато дъдж вали в Тирана

Дъжд вали в Тирана
От болката ти и небето плаче
Пиян си от алкохола или от любовта
Вървиш... но краката не те държат
Дъжд вали в Тирана
От болката ти и небето плаче
Половината от мен остана по улиците на този град
Дъжд вали в Тирана

It`s raining… it`s raining…
Дъжд... капките падат по лицето ми
Тирана изглежда сива, макар да има много цветове
Студено... но раната е още гореща
Боли, не е лесно да забравиш
Мъката расте всеки час
Ти унищожи любовта ми и ме остави сам
Няма ги приятните моменти
Днес сме двама непознати с едни и същи спомени
Не даваш нищо, а получаваш всичко
Целият свят е виновен, но ти никога
Ах...колко скоро дойде раздялата
Липсва ми... дишането... твоето...
Сега, когато капките се увеличават
Колко бих искал да върна времето назад
Сега е късно...колко много закъсняхме
Дори намразихме Тирана, защото сме разделени

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019