A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eni Koçi

Sot ➡ Aujourd'hui

 Shqip ➡  Frengjisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Kristina


Sot

Sa shume thane
Jeta jote sjam me une
Vite larg, fati ne sna deshi kurre
E di mire
Nje perqafim sa me mungon
te te kem prane ty
te vetmen dashuri

Dashuri, Dashuri
Vec pak kur me jepje ti
Sa dhimbje dhe tani
Ne keta dy syte e mire
Dashuri, dashuri
Vec pak kur me jepje ti
Sa dhimbje dhe tani

Sa te dua edhe sot
sa shume vuaj edhe sot
Se ky emri yt gjithmone me ben me lot
Sa te dua emer ska
dhe pse shume ti me ke vra
edhe pse me ne keshtu ndodhi
kisha dashte njehere me t'pa

Te me doje dhe njehere ti
sikur une ty tani
te ishim ne si dikur
une bote shoh ne syte e tu (x2)


Aujourd'hui

Combien m'ont dit
Je ne suis plus ta vie
Des années passées, le destin n'a jamais été de notre côté
Tu le sais bien
Tes câlins me manquent
T'avoir près de moi
Ton seul amour

Mon amour, mon amour
Quand tu me donnais un peu
Combien de douleurs encore maintenant
Dans ces beaux yeaux
Mon amour, mon amour
Quand tu me donnais un peu
Combien de douleurs encore maintenant

Combien je t'aime encore aujourd'hui
Combien je souffre encore aujourd'hui
Ton prénom me fait toujours pleurer
Il n'y a pas de mots pour décrire la façon dont je t'aime
Même si tu m'as beaucoup blessé
Même si ça c'est mal passé entre nous
J'aurais aimé te voir encore une fois

J'aimerais que tu m'aimes encore
comme je t'aime maintenant
qu'on soit comme avant
je vois le monde dans tes yeux

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019