Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eni Koçi - Afer Teje (Feat. Olsi Bylyku)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

[Eni:]
Kudo qe je, kudo qe je
si afer dhe larg
un te ndjej
sot te dua
me shum se dje
nuk je i pari
por i fundit do t'jesh

REF.:
Afer teje dua t'jem
jeta ime per çdo nate
e vetmin un e ndjej
sa her qe jena na larg
zemra ime rreh per ty 24/7
rram pam pam pam
rram pam pam pam

O zemra ime o shpirti im
kudo qe jam, mendjen e kam te ti
O zemra ime o shpirti im
Jeta ime je vetem ti

Sa here vjen
Sa here shkon
Rrahjet e zemres i fortson
Se un te dua njejt dhe sot
Koha pa ty nuk kalon
Zemra jeme pa kushte te don

REF.:
Afer teje dua t'jem
jeta ime per çdo nate
e vetmin un e ndjej
sa her jena na larg
zemra ime rreh per ty 24/7
rram pam pam pam
rram pam pam pam

[Olsi:]
O zot ti m'plase
Edhe n'gjum je me naze
T'fola bile dhurat t'bona
Edhe prap nuk ma vare
Edhe m'don edhe s'm'don ti
Edhe m'shan edhe m'fol zi
si dreqin po vepron ti
vec mu m'detyron ti (u bone ti)

Ti ma prune n'maj t'hunes
une mas teje vrap edhe rruges
pik meshire s'pate kur m'pe
veç un me lule n'mes turmes

Amo jam i bind qe dashnin e ke
bad girl un po du me ta shpreh
zemra t'don se je ndryshe
Hajt flem ne dege dallendyshe

[Eni:]
O zemra ime o shpirti im
kudo qe jam, mendjen e kam tek ti
O zemra ime o shpirti im
Jeta ime je vetem ti

[Olsi:]
Baby vetem mo nuk jam
se n'zemer un ty po tkam
Mijera milometra nuk na ndajn
ti dhe un nuk ka fund mo
S'jena dy tani jena njo
Mijera milometra nuk na ndajn

[Eni 2x:]
Une vetem s'jam
ty ne zemer t'kam
Mijera kilometra dot s'na ndajn

[Olsi:]
Mijera kilometra nuk na ndajn
A do i fusim naj çap buk se marum per t'honger?
Kena jave pa honger


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Eni Koçi
Featuring: Olsi Bylyku
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/03/2019
Teksti: Eni Koçi & Olsi Bylyku
Video Produksioni: Black Fish Entertainment
Produksioni: Genc Prelvukaj


Eni Koçi - Afer Teje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Afer Teje".
3. Video është e këngës "Afer Teje", por nuk këndohet nga Eni Koçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (5)

8
12
4
11
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Eni Koçi:


Komente 0